SpyHunter 4

SpyHunter 4 چیست؟

SpyHunter 4 ابزار حذف تروجان قدرتمند Download SpyHunter SpyHunter 4and معتبر است. بسیاری از pluses به عنوان آن آسان برای استفاده است و طول می کشد تنها چند ثانیه آن را راه اندازی. SpyHunter بنابراین بدون نیاز به خوبی با تجربه در محاسبات وجود دارد می تواند حتی توسط کاربران کمتر با تجربه استفاده می شود. ابزار حذف هدف کاربر سیستم به طور متوسط و توسعه یافته برای کمک به مردم خلاص شدن از شر ویروس ها خطرناک است. SpyHunter نرم افزار خودکار نه خواستار وقت منابع و ارائه بهترین نتیجه در حالی که تمیز کردن سیستم است.

چه کاربر برای انجام شده است فقط برای دانلود SpyHunter 4 و سپس آن را نصب کنید. هر چیز دیگری آنچه را که باید انجام شود تا توسط این ابزار انجام شده است. باید برای دانلود SpyHunter به عنوان آن می تواند تمیز کردن و محافظت از سیستم عامل خود را ارزشمند است. در حالی که گشت و گذار خالص طبیعی است هر اقدام روز بازدید کاربران بسیاری از وب سایت و نگاهی به تبلیغات کاملا چند که جلب توجه خود را. با این حال، برخی از صفحات و پنجره های بازشو و یا نوع دیگری از تبلیغات نیستند همیشه امن، بنابراین هر گونه عفونت می تواند در آن تعبیه شده. این به این معنی که بدون کامپیوتر از ورود بدافزارها محافظت شده است. از سوی دیگر شما می توانید حفاظت از سیستم عامل خود را و همه شما باید انجام دهید برای دانلود SpyHunter 4. شما باید به SpyHunter نصب شده روی رایانه حفاظت طولانی مدت را فراهم می کند. بنابراین، شما نباید نگران به مزاحمان بالقوه سیستم.

چه کند SpyHunter 4 کار?

اولین گام برای دانلود SpyHunter و سپس نصب البته آن است. بعد از این, شما می توانید به سرعت و به راحتی اسکن سیستم و فهرست لازم به حذف ویروس ها و یا برنامه های ناخواسته. چون توابع سفارشی مکمل آنچه هر کاربر کامپیوتر باید بدانید SpyHunter که هر کس این حذف ابزار سودمند است، می توانید است. از این رو، SpyHunter طول می کشد مراقبت از هر کاربر ویژه نیاز دارد و می تواند ردیابی هر کمک، حتی سخت ترین نرم افزارهای مخرب. در حالی که دیگر ضد spywares این SpyHunter 4 می تواند به سرعت عدم تشخیص و حذف rootkits. اگر شما هنوز در حال حاضر با این اصطلاح معرفی شد, rootkits استخدام فایل های مخفی به منظور ترسیم می شود. این به این معنی که ابزار تشخیص نرم افزارهای مخرب معمول نمی تواند پیدا کند rootkits در حالی که SpyHunter واقعا. شما می توانید در SpyHunter تعداد 100% و مطمئن باشید که حتی باهوش ترین rootkits می شود شناسایی و با خیال راحت حذف.

(توسعه دهندگان SpyHunter4) گروه نرم انیگما

فراهم می کند راه حل برای مبارزه با نرم افزارهای جاسوسی و تعمیر رایانه

چهویژگی های SpyHunter?

که SpyHunter 4 یک بسته کامل از ویژگی های است و کاربر می تواند با بهترین خدمات ارائه اطلاع داده شود. یکی می تواند مطمئن شوید که همه نوع عملیات SpyHunter بسیار کارآمد است از تهدید، مثال جنایتکاران و مجرمین تروجان ها, کرم, نوار ابزار, با کمک این نرم افزار حذف حذف می شوند. اگر در مورد برخی از پس از انجام اسکن تروجان لازم یافت نشد, یکی هنوز کمک مورد نیاز به عنوان رفع سفارشی بر روی کامپیوتر شما اجرا می شود دریافت کنید. هماکنون بارگیری کنید

بیشتر درباره SpyHunter سیستم مورد نیاز، EULA و مراحل را پاک می خواند.

فهرست مفید ترین ویژگی های SpyHunter:

پیشرفته فایل سیستم و رجیستری اسکن

scan icon SpyHunter 4One از بهترین ویژگی های SpyHunter 4 اسکن سیستم پیشرفته است. پس از اسکن کامل است، کاربر یک لیست از نرم افزارهای مخرب بالقوه داده می شود. این SpyHunter را از ویژگی های بسیار مفید است زیرا مخرب پنهان هستند نیز به نور آورده شده. SpyHunter ارائه می دهد حمایت بیشتر مرورگرهای استفاده, مانند اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم.

بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی

helpdesk icon SpyHunter 4 SpyHunter مرکز تابع اجازه می دهد تا کاربر با رفع سفارشی ارائه می شود. آن زمانی که لازم می شود SpyHunter بنابراین کمک اضافی مورد نیاز است از نوعی ویروس ردیابی نمی.  در این حالت کاربر می تواند تماس با تیم پشتیبانی و ارائه آن را با یک بلیط پشتیبانی. پس از تجزیه و تحلیل از راه دور کامپیوتر، کاربر میشود پاسخ – راهنمای در مورد چگونگی حذف مخرب. تیم پشتیبانی میدارد به تهدید های دستی و امکان را برای تمام نوشته های بدخیم حذف شود.

حفاظت بلادرنگ

protection icon SpyHunter 4With به کمک سپاه پاسداران سیستم ویژگی کاربر قادر به جلوگیری از حملات مخرب است. هر زمان که کاربر یک فرآیند جدید واکنش نشان SpyHunter به آن اجازه، در حال اجرا و یا مسدود کردن آن را راه اندازی کرد. به این ترتیب، اگر فایل مخرب راه اندازی شد، متوقف شده است و سیستم آلوده است. بنابراین کاربر باید استفاده کنید SpyHunter و انجام اسکن سیستم جهت ویروس را حذف کنید در غیر این صورت، راه اندازی هنوز، آغاز شد.

حفاظت از صفحه اصلی

ویژگی های homepage icon SpyHunter 4This بسیار مفید است به عنوان بسیاری از نرم افزارهای مخرب به طور معمول تغییر تنظیمات مرورگر و صفحه اصلی را تغییر دهید. برای جلوگیری از این کاربر باید ویژگی نام صفحه اصلی حفاظت فعال و وجود خواهد داشت بدون نگرانی در مورد تغییرات در مرورگر. تنظیمات صفحه اصلی بلافاصله به آنهایی که شما تعیین کرده اند ترمیم اگر مخرب چیزی تغییر کند،.

تشخیص Rootkit

تشخیص rootkits icon SpyHunter 4Rootkit است یکی از ترین متمایز و قدرتمند توابع که غایب است در میانگین ضد جاسوس افزار. در همین حال، SpyHunter صاحب این تابع و حتی بیشتر عمیقا پنهان rootkits می تواند تشخیص دهد. سپس این rootkits سرزده بدون شانس خود را دوباره از نو خلق کردن حذف می شوند.

هماکنون بارگیری کنید

بیشتر درباره SpyHunter سیستم مورد نیاز، EULA و مراحل را پاک می خواند.

* SpyHunter اسکنر، منتشر شده در این سایت تنها به عنوان ابزار تشخیص مورد استفاده قرار گیرد در نظر گرفته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد SpyHunter سیستم مورد نیاز. برای استفاده از قابلیت حذف شما نیاز به خرید نسخه کامل SpyHunter. اگر شما مایل به حذف SpyHunter اینجا را کلیک کنید.

Image