سیاست حفظ حریم خصوصی

اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم؟

گوگل، به عنوان یک فروشنده حزب سوم، از کوکی جهت خدمت به تبلیغات در سایت خود. گوگل استفاده از کوکی DART را قادر می سازد آن را به خدمت تبلیغ به کاربران بر اساس سفر خود را به سایت خود و سایت های دیگر در اینترنت. کاربران ممکن است انتخاب کردن از استفاده از کوکی DART با مراجعه به آگهی گوگل و محتوای شبکه سیاست حفظ حریم خصوصی.
 

کوکی ها استفاده می کنیم؟

بله (کوکی ها فایل های کوچک است که سایت و یا ارائه دهنده خدمات انتقال به کامپیوتر شما هارد دیسک را از طریق مرورگر وب خود را (اگر اجازه دهید) می سازد که سایت و یا ارائه دهندگان خدمات سیستم به رسمیت شناختن مرورگر و جذب و به یاد داشته باشید بعضی از اطلاعات.
 
ما در استفاده از کوکی ها برای پیگیری تبلیغات و کامپایل اطلاعات کلی در مورد ترافیک سایت و سایت تعامل به طوری که ما تجربه های سایت و ابزار بهتر در آینده ارائه می دهند.
 

ما هر گونه اطلاعات به احزاب خارج را فاش نمی کند؟

ما فروش، تجارت، یا در غیر این صورت به احزاب خارج انتقال اطلاعات شناسایی شخصی. این اشخاص ثالث مورد اعتماد است که ما را در وب سایت ما عامل انجام کسب و کار ما یا سرویس شما کمک می کند تا زمانی که این احزاب به توافق برسند به نگه داشتن این اطلاعات محرمانه را شامل نمی شود. هنگامی که ما اعتقاد داریم که عرضه مناسب به مطابق با قانون اجرای سیاست های سایت ما یا حفاظت از حقوق خودمان و یا دیگران دارایی یا ایمنی است ما نیز می توانید اطلاعات خود را آزاد کند. با این حال، غیر شخصا اطلاعات شخصی قابل شناسایی بازدید کنندگان به دیگر احزاب برای بازاریابی، تبلیغات و یا سایر کاربردها ارائه ممکن است.
 

لینک های شخص ثالث

گاه به گاه، در اختیار ما، ما ممکن است شامل یا ارائه محصولات شخص ثالث و یا خدمات در وب سایت ما. سایت های شخص ثالث این خط مشی رازداری جداگانه و مستقل است. بنابراین ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و فعالیتهای این سایتهای لینک شده است. با این حال، ما به دنبال به حفاظت از یکپارچگی از سایت ما و هر گونه نظرات خود را درباره این سایت خوش آمدید.
 

حریم خصوصی آنلاین کودکان حفاظت رعایت قانون

ما با الزامات COPPA (کودکان آنلاین حریم خصوصی حفاظت قانون)، جمع ما هر گونه اطلاعات از هر کسی زیر 13 سال آوری نمی. وب سایت و محصولات و خدمات ما همه کارگردانی به افرادی که حداقل 13 سال یا مسن تر.

تنها سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین

سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین این امر تنها به اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت ما و نه به اطلاعات جمع آوری شده نیست.
 

رضایت شما

 
با استفاده از سایت ما به سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت ما رضایت.
 
تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی ما
 

اگر ما تصمیم به تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی ما، ما این تغییرات را در این صفحه ارسال خواهد شد.

Image